FIRMA - Wyroby betonowe - ogrodzenia betonowe, podmurówki betonowe, deski betonowe, płyty betonowe, słupki betonowe, płoty betonowe

Idź do spisu treści

Menu główne:

Firma Wyroby Betoniarskie Jan Stańko zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów betoniarskich na terenie Krakowa i Małopolski.

Do najważniejszych zaliczyć możemy:

szamba betonowe
zbiorniki betonowe
zbiorniki na wodę
zbiorniki na nieczystości
zbiornik na deszczówkę
szczelne szamba

płyty ażurowe
płyty ażurowe jumby
płyty ażurowe meby
płyty chodnikowe
zielony parking
kraty rzeczne

koryta betonowe
koryta kolejowe
koryta skarpowe
koryta górskie
koryta ściekowe
koryta drogowe


ogrodzenia betonowe
podmurówki betonowe
deski betonowe
płyty betonowe
słupki betonowe
płoty betonowe


pustaki betonowe
pustaki szalunkowe
pustaki zalewowe
pustaki betonowe
pustaki żużlowe
słupki geodezyjne


kregi betonowe
rury betonowe
pokrywy betonowe
studnie betonowe
studnie kanalizacyjne
kręgi żelbetowe

Szukając ekonomicznych alternatyw dla kosztownych ogrodzeń wykonanych z kamienia warto sięgnąć po ogrodzenia betonowe. To właśnie płoty betonowe ostatnimi czasy stały się wyjątkowo popularne, ponieważ w wielu przypadkach efekt końcowy uzyskujemy za sprawą desek betonowych będących prefabrykatami porównywalnych z kamieniem naturalnym. Szukając oszczędności w przypadku wyboru ogrodzenia betonowego naszego domu, warto sięgnąć po prefabrykowane deski betonowe, wytworzone z zagęszczonego poprzez wibrowanie betonu. Za sprawą tego właśnie rozwiązania mamy zapewniony błyskawiczny montaż ogrodzenia betonowego, a także w razie potrzeby i demontaż. Na samo ogrodzenie składają się słupki betonowe, płyty betonowe i podmurówka betonowa. Przy czym słupki betonowe dochodzą maksymalnie do 2,5 m wysokości z przebiegającymi wzdłuż nich dwoma rowkami, do których wsuwamy kolejne deski betonowe. Same słupki betonowe wkopujemy w ziemię, a następnie zalewamy je betonem, wykonując podmurówkę betonową. Niewątpliwym atutem tego ogrodzenia betonowego jest również mnogość wzorów, lecz największym zainteresowaniem cieszą się jednak klasyczne rozwiązania. Przeciwnicy ogrodzeń betonowych sugerują, że ogrodzenia betonowe są mało atrakcyjne wizualnie - co jest kompletną nieprawdą, ponieważ chcąc je uatrakcyjnić wystarczy je odpowiednio pomalować np. farbą akrylową lub silikatową. Z drugiej strony jest tak ogromny wybór wzorów ogrodzeń betonowych, że każdy znajdzie coś dla siebie. Świetnym pomysłem na przyozdobienie naszego ogrodzenia betonowego jest również obsadzenie go roślinnością niskopienną.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego